De MOTO MASTER HALO FLOATING ALU DISC 320 is een hoogwaardige remschijf die speciaal is ontworpen voor een uitstekende remprestatie. Deze remschijf is ideaal voor diverse Triumph-modellen, waaronder de Triumph Speed en Sprint. Met een diameter van 320 mm biedt deze schijf optimale remkracht en controle.
Deze remschijf is vervaardigd uit lichtgewicht aluminium, wat zorgt voor een betere warmteafvoer en een lagere massa. Dit betekent dat je niet alleen profiteert van een betere remwerking, maar ook van een lichter voertuig, wat de rijervaring aanzienlijk verbetert. De floating constructie van de schijf zorgt voor een betere flexibiliteit en vermindert de kans op vervorming tijdens intensief gebruik.
Compatibiliteit
De MOTO MASTER HALO FLOATING ALU DISC 320 is compatibel met verschillende Triumph-modellen, waaronder:
- Triumph Speed 94 1050 g
- Triumph Speedtriple 1050 (alle versies)
- Triumph Sprint 1050 GT (alle versies)
- Triumph Trophy 1215 (alle versies)
Deze brede compatibiliteit maakt het een uitstekende keuze voor rijders die op zoek zijn naar een betrouwbare remschijf voor hun Triumph motorfiets.
Veelgestelde Vragen
Wat maakt de MOTO MASTER remschijf uniek?
De MOTO MASTER remschijf is uniek door zijn lichtgewicht ontwerp en floating constructie, wat zorgt voor betere prestaties en minder slijtage.
Is deze remschijf eenvoudig te installeren?
Ja, de remschijf is ontworpen voor een eenvoudige installatie en is een directe vervanging voor de originele remschijf van jouw Triumph motorfiets.
Voordelen
- ✅ Lichtgewicht aluminium ontwerp
- ✅ Betere warmteafvoer
- ✅ Floating constructie voor optimale remkracht
Let op
- 🚫 Mogelijk niet compatibel met andere merken