Suzuki GSX-S1000GX
De Suzuki GSX-S1000GX 2026: sportieve prestaties, comfort en veelzijdigheid in één crossover.
Boek een proefrit
De voordelen van
deze motor
999cc motor
Quickshifter
TFT-scherm met connectiviteit
Suzuki GSX-S1000GX 2026 kopen
De Suzuki GSX-S1000GX 2026 is de eerste echte crossover van Suzuki. Hij combineert Superbike-prestaties met comfort en veelzijdigheid en is ontworpen voor rijders die zowel sportief als ontspannen willen rijden. Dankzij een unieke zithouding, elektronische vering en demping, diverse rijmodi, cruise control en uitgebreide connectiviteit is de GSX-S1000GX 2026 een Supreme Sport Crossover. Het sportieve uiterlijk wordt versterkt door twee nieuwe winglets aan de voorzijde, die de windgeleiding optimaliseren en de motor nog krachtiger laten ogen.
Wat is er nieuw bij de Suzuki GSX-S1000GX 2026?
- Nieuwe kleurstellingen voor 2026, die het sportieve en moderne karakter van de motor extra benadrukken.
- Winglets aan de voorzijde voor verbeterde aerodynamica en een agressieve uitstraling.
- Standaard elektronische vering en demping (Suzuki Advanced Electronic Suspension) voor optimaal comfort en controle.
- Smart Cruise Control voor ontspannen lange ritten.
- Multifunctioneel 6,5-inch TFT-kleurenscherm met smartphone-connectiviteit.
- Bi-directionele Quickshifter voor soepel op- en terugschakelen.
- Suzuki Drive Mode Selector Alpha (SDMS-α) om de vermogensafgifte aan te passen aan de rijstijl en omstandigheden.
- 6 jaar garantie inclusief pechhulp.
Prestaties en rijervaring
De GSX-S1000GX 2026 beschikt over een 999cc viercilinder lijnmotor met brede vermogensafgifte en hoog koppel, wat zorgt voor indrukwekkende prestaties op elk type weg. De combinatie van sportieve motorprestaties en comfortabele zithouding maakt deze motor geschikt voor zowel korte bochtenrijke ritten als lange tochten.
Dankzij de unieke crossover-opbouw valt de GX precies tussen een Sport Tourer en een Adventure Tourer in. De motor is geschikt voor rijden met passagier en bagage, zonder dat het sportieve karakter verloren gaat.
Styling en technologie
De GSX-S1000GX 2026 combineert scherpe lijnen, gedrongen Supersport-styling en moderne technologie. Belangrijke kenmerken:
- Winglets voor optimale windgeleiding
- Bi-directionele Quickshifter
- Suzuki Drive Mode Selector Alpha (SDMS-α)
- Suzuki Advanced Electronic Suspension
- Smart Cruise Control
- 6,5-inch TFT-kleurenscherm
- Smartphone-connectiviteit
Het resultaat is een motorfiets die zowel visueel als technisch indruk maakt, met luxe, comfort en topprestaties in één pakket.
De Suzuki GSX-S1000GX is beschikbaar in de volgende kleuren:
De Suzuki GSX-S1000GX koop je bij Motorcity Amsterdam>
Motorcity Amsterdam is dé Suzuki dealer in Noord-Holland. Je vindt bij ons alle Suzuki motoren. Je kunt deze Suzuki GSX-S1000GX bij ons kopen, net als de andere Suzuki modellen zoals de Suzuki GSX-S1000GT of de Suzuki GSX-8S of misschien de Suzuki GSX-S1000.
Zoek je een compleet andere Suzuki dan verwijzen we je graag naar onze pagina met alle nieuwe Suzuki's
Of ontdek ons brede aanbod van Suzuki occasions. Je kunt ook andere modellen komen bewonderen in onze showroom. We heten je van harte welkom.
Wil je ons online volgen? Check dan onze Instagram, Youtube, Facebook of Tik Tok.
| Suzuki GSX-S1000GX | v.a. | 18.499,- |
| Kosten rijklaar maken | v.a. | 0,- |
| Nu bij MotorCity Amsterdam | v.a. | 18.499,- |
Financiering mogelijk
Heb je een vraag over deze motor?
In onze showroom
Moto Guzzi
V85 TT TRAVEL
10.840 ,-
Modeljaar: 2023
Kilometerstand: 10243 Km
Kleur: Zwart
Yamaha
NMAX 155 TECH MAX
4.999 ,-
Modeljaar: 2026
Kilometerstand: 0 Km
Kleur: Midnight Black
Suzuki
GSX-8S
9.499 ,-
Modeljaar: 2026
Kilometerstand: 0 Km
Kleur: Metallic Triton
Royal-Enfield
CLASSIC 350
6.549 ,-
Modeljaar: 2026
Kilometerstand: 0 Km
Kleur: Jophur Blue