De AFAM 420MX2 78 AR (CLIP) GOLD & SPROCKETS is een hoogwaardige chain kit, ontworpen voor optimale prestaties en duurzaamheid. Deze kit is speciaal ontwikkeld voor de Honda XR 50 R, en is perfect voor zowel recreatief gebruik als intensief rijden. Met een combinatie van goudkleurige schakels en stevige tandwielen, biedt deze kit niet alleen een fraai uiterlijk maar ook een uitstekende functionaliteit.
Deze chain kit, gemaakt van alu, garandeert een lange levensduur en betrouwbare prestaties. De materialen zijn zorgvuldig geselecteerd om ervoor te zorgen dat ze bestand zijn tegen de zware omstandigheden van motorrijden. De AFAM 420MX2 is eenvoudig te installeren en past perfect op je Honda XR 50 R, of je nu model 1, 2 of 3 hebt.
Vragen en antwoorden
Is deze chain kit geschikt voor mijn Honda XR 50 R?
Ja, de AFAM 420MX2 78 AR chain kit is geschikt voor alle versies van de Honda XR 50 R, inclusief model 1, 2 en 3.
Hoe vaak moet ik mijn chain kit vervangen?
Het is aan te raden om je chain kit elke 3000 tot 5000 kilometer te controleren en indien nodig te vervangen. Dit hangt echter ook af van rijomstandigheden en onderhoud.
Voordelen
- ✅ Hoogwaardige materialen voor lange levensduur
- ✅ Geschikt voor meerdere Honda XR 50 R modellen
- ✅ Eenvoudige installatie
- ✅ Aantrekkelijk design met goudkleurige schakels
Let op
- 🚫 Alleen compatibel met specifieke Honda modellen
- 🚫 Geen extra tandwielen inbegrepen