De AFAM 520XSR 112 MRS (RIVET) GOLD & SPROCKETS is een hoogwaardige kettingset die speciaal ontworpen is voor een optimale prestatie van jouw motor. Deze kettingset is vervaardigd uit sterk staal en biedt een uitstekende duurzaamheid, wat essentieel is voor een betrouwbare werking van je voertuig.
Deze kettingset is compatibel met diverse modellen van Honda, waaronder de Honda Cb 500 en Honda Cbr 500 series. Dit maakt de 520XSR 112 MRS een veelzijdige keuze voor motorliefhebbers die op zoek zijn naar kwaliteit en prestaties.
Waarom kiezen voor de AFAM 520XSR 112 MRS?
Met de keuze voor de AFAM 520XSR 112 MRS kies je voor een product dat niet alleen voldoet aan de hoogste eisen, maar ook zorgt voor een verbeterde rijervaring. Het gebruik van hoogwaardige materialen garandeert dat deze kettingset bestand is tegen slijtage en de belasting van krachtige motoren. De gouden kleur geeft bovendien een stijlvolle uitstraling aan je motor.
Specificaties
- Type: Chain Kits
- Materiaal: Staal
- Compatibiliteit: Geschikt voor Honda Cb 500 f d, e, f, g, h, j, k, l, m en Honda Cb 500 x d, e, f, g, h, j, en Honda Cbr 500 r d, e, f, g, h, j, k, l, m.
Veelgestelde vragen
Is de AFAM 520XSR 112 MRS geschikt voor mijn motor?
Ja, deze kettingset is compatibel met verschillende modellen van Honda, waaronder de Cb 500 en Cbr 500 series. Controleer altijd de specificaties van je motor voor de beste pasvorm.
Hoe vaak moet ik mijn kettingset vervangen?
Het is aan te raden om je kettingset regelmatig te controleren op slijtage. Een goede richtlijn is om deze elke 20.000 tot 30.000 kilometer te vervangen, afhankelijk van je rijgewoonten en onderhoud.
Voordelen
- ✅ Hoge kwaliteit en duurzaamheid
- ✅ Stijlvolle gouden afwerking
- ✅ Geschikt voor diverse Honda modellen
Let op
- 🚫 Beperkte compatibiliteit met andere merken
- 🚫 Geen installatie-instructies meegeleverd