Introductie van de AFAM 525XHR3 108 MRS (RIVET) BLUE & SPROCKETS
De AFAM 525XHR3 108 MRS (RIVET) BLUE & SPROCKETS is een hoogwaardig kettingset, speciaal ontworpen voor motoren. Met een opvallende blauwe kleur en een stevige constructie van aluminium, biedt dit product zowel stijl als functionaliteit. Deze kettingset is compatibel met verschillende modellen van Triumph, waaronder de Daytona 600 en 650, waardoor het een uitstekende keuze is voor eigenaren van deze motoren.
Compatibiliteit en Toepassing
Deze kettingset is perfect afgestemd op de Triumph Daytona 600 (versie 3 en 4) en de Daytona 650 (versie 5). Dit zorgt ervoor dat je een optimale prestatie en een perfecte fit hebt voor jouw motor. Het gebruik van kwalitatieve materialen in combinatie met een nauwkeurige afstemming op de specifieke modellen maakt deze kettingset een betrouwbare keuze voor elke motorliefhebber.
Voordelen van de AFAM 525XHR3
Met de AFAM 525XHR3 krijg je niet alleen een product dat goed presteert, maar ook een die er goed uitziet. De blauwe kleur voegt een esthetisch element toe aan je motor, terwijl de aluminium constructie zorgt voor een lichtgewicht en duurzame oplossing. Dit betekent dat je niet alleen kunt genieten van een soepelere rit, maar ook van een langere levensduur van je ketting.
Vragen en Antwoorden
Is de AFAM 525XHR3 geschikt voor andere motoren?
De AFAM 525XHR3 is specifiek ontworpen voor de Triumph Daytona 600 en 650. Voor andere modellen kan het zijn dat je een andere kettingset nodig hebt.
Hoe installeer ik de kettingset?
De installatie van de kettingset kan complex zijn. We raden aan om dit door een professional te laten doen of de handleiding van je motor te raadplegen voor de juiste stappen.
Voordelen
- ✅ Hoogwaardige aluminium constructie
- ✅ Compatibel met Triumph Daytona modellen
- ✅ Aantrekkelijke blauwe kleur
- ✅ Duurzaam en lichtgewicht ontwerp
Let op
- 🚫 Specifiek voor Triumph, niet universeel
- 🚫 Installatie vereist mogelijk professionele hulp