De AFAM FRONT 15T, 530 sprocket is een essentiële upgrade voor je Ducati. Deze sprocket is specifiek ontworpen voor verschillende modellen, waaronder de Ducati 500 Pantah SL D en de Ducati 650 Pantah SL G. Met een aantal uitstekende kenmerken biedt deze sprocket een perfecte balans tussen prestaties en duurzaamheid.
De 15T configuratie zorgt voor een betere acceleratie en verhoogt de algehele rijervaring. Door de hoogwaardige materialen en vakmanschap van AFAM ben je verzekerd van een product dat de tand des tijds doorstaat, zelfs onder zware omstandigheden.
Compatibiliteit met Diverse Ducati Modellen
Deze sprocket is compatibel met de volgende Ducati Pantah modellen:
- Ducati 500 Pantah SL D
- Ducati 600 Pantah SL B
- Ducati 600 Pantah SL C
- Ducati 600 Pantah SL D
- Ducati 650 Pantah SL D
- Ducati 650 Pantah SL E
- Ducati 650 Pantah SL F
- Ducati 650 Pantah SL G
Veelgestelde Vragen
Wat is de voordelen van de AFAM FRONT 15T, 530 sprocket?
De AFAM FRONT 15T, 530 sprocket biedt een uitstekende acceleratie en verhoogt de prestaties van je motor, wat resulteert in een betere rijervaring.
Is deze sprocket moeilijk te installeren?
De installatie van de sprocket is over het algemeen eenvoudig, maar het is aan te raden om gebruik te maken van professionele hulp als je niet zeker bent van je vaardigheden.
Voordelen
- ✅ Hoogwaardige materialen voor duurzaamheid
- ✅ Betere acceleratie voor een optimale rijervaring
- ✅ Specifiek ontworpen voor verschillende Ducati modellen
Let op
- 🚫 Installatie kan moeilijk zijn voor beginners