De BITUBO XZE01 MONO SHOCK is een hoogwaardig schokdemperontwerp dat speciaal is ontwikkeld voor de Suzuki Dr 250 s e. Deze mono shock biedt uitstekende prestaties en stabiliteit, waardoor je rijervaring nog aangenamer wordt.
Met de mogelijkheid om zowel de preload als de reboundsnelheid aan te passen, kun je de demping perfect afstemmen op jouw rijstijl en de omstandigheden. Dit zorgt voor een optimale grip en controle, ongeacht het terrein.
Waarom kiezen voor de BITUBO XZE01 MONO SHOCK?
Deze schokdemper is ontworpen met het oog op betrouwbaarheid en kwaliteit. De robuuste constructie garandeert dat je jarenlang kunt genieten van een soepele rit. De aanpasbare instellingen maken het mogelijk om de prestaties aan te passen aan jouw persoonlijke voorkeuren, wat bijdraagt aan een verbeterde rijervaring.
Bovendien is de installatie eenvoudig en kan deze snel en zonder gedoe worden uitgevoerd, zodat jij sneller weer de weg op kunt.
Veelgestelde Vragen
Is de BITUBO XZE01 MONO SHOCK moeilijk te installeren?
Nee, de installatie van de BITUBO XZE01 MONO SHOCK is eenvoudig en kan door de meeste motorliefhebbers zelf worden uitgevoerd. Met de juiste gereedschappen heb je het snel voor elkaar.
Kan ik de instellingen van de schokdemper zelf aanpassen?
Ja, je kunt zowel de preload als de rebound van de schokdemper eenvoudig aanpassen. Dit stelt je in staat om de schokdemper af te stemmen op jouw rijstijl en de omstandigheden op de weg.
Voordelen
- ✅ Aanpasbare preload voor optimale controle
- ✅ Verbeterde stabiliteit op verschillende terreinen
- ✅ Eenvoudige installatie
- ✅ Geschikt voor Suzuki Dr 250 s e
Let op
- 🚫 Alleen compatibel met specifieke modellen
- 🚫 Geen extra accessoires inbegrepen