Productinformatie
De BRAKING SK2 330 is een hoogwaardige remschijf die speciaal is ontworpen voor jouw Honda motorfiets. Deze remschijf valt onder de categorie Brake Discs en biedt uitstekende prestaties en betrouwbaarheid. Met een innovatief wave floating design zorgt deze schijf voor een optimale warmteafvoer en een efficiënte remwerking, wat bijdraagt aan een veiligere rijervaring.
Compatibiliteit
De BRAKING SK2 330 is compatibel met verschillende modellen van de Honda CBR 900 RR, waaronder de versies 1, 2, 3 en Y. Dit maakt de schijf een veelzijdige keuze voor eigenaren van deze populaire motoren. Zorg ervoor dat je deze remschijf kiest om je motor in topconditie te houden.
Voordelen van de BRAKING SK2 330
Deze remschijf is niet alleen ontworpen voor prestaties, maar ook voor duurzaamheid. De constructie en het ontwerp zorgen ervoor dat je langer kunt rijden zonder dat je hoeft te vrezen voor slijtage of verminderde remkracht. Met de BRAKING SK2 330 ben je verzekerd van een product dat de kwaliteit en betrouwbaarheid biedt die je van MotorCity Amsterdam kunt verwachten.
Vragen en antwoorden
Hoe weet ik of de BRAKING SK2 330 geschikt is voor mijn motor?
Controleer de compatibiliteit met jouw Honda CBR 900 RR model. Deze schijf is geschikt voor de versies 1, 2, 3 en Y.
Als je twijfelt, neem gerust contact met ons op voor advies. Wij helpen je graag bij het vinden van het juiste onderdeel voor jouw motor.
Wat zijn de voordelen van een wave floating remschijf?
Een wave floating remschijf biedt betere warmteafvoer en verbeterde remprestaties. Dit zorgt voor een consistente remkracht, zelfs bij intensief gebruik.
Dit maakt het een uitstekende keuze voor zowel dagelijks gebruik als sportieve ritten.
Voordelen
- ✅ Wave floating design voor optimale remprestaties
- ✅ Geschikt voor meerdere Honda CBR 900 RR modellen
- ✅ Duurzame constructie voor langdurig gebruik
Let op
- 🚫 Beperkte compatibiliteit met andere merken
- 🚫 Geen installatie-instructies meegeleverd