De ESJOT FRONT 15T, 520 is een hoogwaardige sprocket die perfect past bij jouw Honda motor. Deze sprocket is ontworpen voor verschillende modellen, waaronder de Honda Ca 125 s, Ca 125 t, Ca 125 v, Ca 125 w, Ca 125 x en Ca 125 y. Of je nu je motor wilt upgraden of vervangen, deze sprocket biedt de kwaliteit en betrouwbaarheid die je zoekt.
Met een tandwielverhouding van 15 tanden zorgt deze sprocket voor een betere acceleratie en een soepelere rijervaring. De 520 maat maakt het een uitstekende keuze voor diverse toepassingen. Dankzij de duurzame materialen en de precisie-engineering van ESJOT, kun je erop vertrouwen dat deze sprocket lang meegaat en optimaal presteert.
Vragen en antwoorden
Voor welke Honda modellen is deze sprocket geschikt?
Deze sprocket is compatibel met de Honda Ca 125 s, Ca 125 t, Ca 125 v, Ca 125 w, Ca 125 x en Ca 125 y modellen. Dit maakt het een veelzijdige keuze voor verschillende motoren binnen deze serie.
Het gebruik van de juiste sprocket is cruciaal voor de prestaties van je motor, en met deze ESJOT sprocket ben je verzekerd van een goede pasvorm en functionaliteit.
Hoeveel tanden heeft deze sprocket?
De ESJOT FRONT 15T, 520 sprocket heeft 15 tanden. Dit aantal tanden speelt een belangrijke rol in de acceleratie en snelheid van je motor.
Door de juiste tandverhouding te kiezen, kun je de rijervaring op jouw motor optimaliseren, wat resulteert in betere prestaties op de weg.
Voordelen
- ✅ Hoogwaardige kwaliteit
- ✅ Geschikt voor meerdere Honda modellen
- ✅ Betere acceleratie
- ✅ Duurzaam materiaal
Let op
- 🚫 Beperkt tot Honda motoren
- 🚫 Geen specifieke installatie-instructies