De JT SPROCKETS REAR STEEL 55T, 428 is de ideale achtertandwiel oplossing voor jouw Yamaha motor. Dit hoogwaardige onderdeel biedt optimale prestaties en betrouwbaarheid, zodat je weer met volle vertrouwen de weg op kunt.
Met een tandwielverhouding van 55 tanden is dit sprocket perfect afgestemd op diverse modellen van Yamaha, waaronder de populaire Yamaha DT 125 en Yamaha WR 125. Deze sprockets zijn ontworpen om een uitstekende krachtoverdracht te garanderen, wat resulteert in een soepelere rijervaring.
Compatibiliteit
De JT SPROCKETS REAR STEEL 55T, 428 is compatibel met een breed scala aan Yamaha modellen, waaronder:
- Yamaha DT 125 e/p/r/j/k/l/m/n/p/r/s/t
- Yamaha DT 125 re 5/6
- Yamaha DT 125 x 5/6
- Yamaha WR 125 r/a/b/c/d en x/9/a/b/c/d
Deze veelzijdigheid maakt het sprocket een uitstekende keuze voor verschillende rijders die op zoek zijn naar kwaliteit en prestaties.
Waarom kiezen voor JT SPROCKETS?
JT SPROCKETS staat bekend om zijn hoogwaardige producten die zijn ontworpen met de rijder in gedachten. Het gebruik van sterke materialen en precisie-engineering zorgt ervoor dat dit sprocket niet alleen duurzaam is, maar ook bijdraagt aan een betere rijervaring.
Vragen en antwoorden
Wat maakt het JT SPROCKETS REAR STEEL 55T, 428 zo speciaal?
De combinatie van een sterke constructie en compatibiliteit met meerdere Yamaha modellen zorgt voor een betrouwbare prestatie, ongeacht waar je rijdt.
Is het moeilijk om het sprocket te installeren?
Als je enige ervaring hebt met motoronderhoud, is de installatie doorgaans eenvoudig. Zorg ervoor dat je het juiste gereedschap hebt en volg de instructies in de handleiding van je motor.
Voordelen
- ✅ Hoogwaardige kwaliteit voor optimale prestaties
- ✅ Compatibel met veel Yamaha modellen
- ✅ Duurzaam en betrouwbaar ontwerp
Let op
- 🚫 Niet geschikt voor andere merken
- 🚫 Installatie kan enige ervaring vereisen