De MICHELIN CITY GRIP 2 is speciaal ontworpen voor scooters en biedt uitstekende prestaties in diverse weersomstandigheden. Met een afmeting van 100/90 -14 is deze band een uitstekende keuze voor jouw Honda PCX, of je nu in de stad rijdt of lange ritten maakt.
Deze achterband heeft een snelheidsindex van 57S, wat betekent dat je met vertrouwen kunt rijden tot een snelheid van 180 km/u. De CITY GRIP 2 is ontworpen om optimale grip te bieden, zodat je altijd veilig en stabiel op de weg blijft. Deze band is niet alleen geschikt voor de Honda PCX 125 en 150, maar ook voor verschillende modellen binnen deze serie, waardoor het een veelzijdige keuze is.
Waarom kiezen voor de MICHELIN CITY GRIP 2?
Met de MICHELIN CITY GRIP 2 ben je verzekerd van kwaliteit en betrouwbaarheid. De band zorgt voor een uitstekende wegligging, zelfs op natte wegen, dankzij de geavanceerde rubbersamenstelling en het profielontwerp. Dit betekent dat je met meer vertrouwen door bochten kunt rijden en sneller kunt reageren in onvoorspelbare situaties.
Vragen en antwoorden
Wat zijn de voordelen van de MICHELIN CITY GRIP 2?
De CITY GRIP 2 biedt uitstekende grip en stabiliteit, vooral in natte omstandigheden. Dit verbetert je rijervaring en vergroot je veiligheid.
Is deze band geschikt voor andere scooters?
Ja, deze band is compatibel met verschillende modellen van de Honda PCX, waaronder de PCX 125 en 150, wat het een veelzijdige keuze maakt voor scooterbezitters.
Voordelen
- ✅ Uitstekende grip in diverse weersomstandigheden
- ✅ Geschikt voor verschillende Honda PCX modellen
- ✅ Hoge snelheidsindex van 57S voor meer veiligheid
Let op
- 🚫 Beperkt tot specifieke modellen
- 🚫 Niet geschikt voor zware motoren