De MOTO MASTER HALO T-FLOATER ALU DISC 300 is een hoogwaardige remschijf die speciaal is ontworpen voor racegebruik. Met een dikte van 6.0 mm biedt deze remschijf optimale prestaties en betrouwbaarheid, essentieel voor elke serieuze racer.
Deze remschijf is vervaardigd uit aluminium, wat zorgt voor een uitstekende warmteafvoer en vermindert de kans op vervorming tijdens intensief gebruik. Dankzij het innovatieve floater-systeem kan de remschijf zich onafhankelijk van de naaf bewegen, wat resulteert in een betere remwerking en minder slijtage.
Waarom kiezen voor de MOTO MASTER HALO T-FLOATER ALU DISC 300?
De HALO T-FLOATER is niet alleen een remschijf; het is een essentieel onderdeel voor optimalisatie van jouw motorsportervaring. De constructie en het ontwerp zijn gericht op het verbeteren van de remprestaties, wat cruciaal is in racesituaties waar elke milliseconde telt. Of je nu een amateur of een doorgewinterde racer bent, deze remschijf zal je niet teleurstellen.
Veelgestelde Vragen
Is deze remschijf geschikt voor mijn motor?
De MOTO MASTER HALO T-FLOATER ALU DISC 300 heeft geen specifieke merk- of modelcompatibiliteit, waardoor het belangrijk is om de specificaties van jouw motor te controleren voordat je tot aankoop overgaat.
Kan ik deze remschijf ook voor straatgebruik gebruiken?
Deze remschijf is ontworpen voor racegebruik en biedt de beste prestaties onder deze omstandigheden. Het is niet aanbevolen om deze remschijf voor dagelijks gebruik op de straat te gebruiken vanwege de specifieke eisen die aan raceonderdelen worden gesteld.
Voordelen
- ✅ Hoogwaardige kwaliteit voor racegebruik
- ✅ Uitstekende warmteafvoer door aluminium constructie
- ✅ Verbetert remprestaties door floater-systeem
Let op
- 🚫 Geen specifieke compatibiliteit met merken of modellen
- 🚫 Niet geschikt voor dagelijks straatgebruik