De NGK 5817 SPARK PLUG CAP VD05EG is een essentiële component voor jouw motor, ontworpen voor optimale prestaties. Deze bougiekap biedt een betrouwbare verbinding tussen de bougie en de ontsteking, wat cruciaal is voor een goede motorwerking.
Deze bougiekap is speciaal ontwikkeld om compatibel te zijn met verschillende KTM-modellen, waaronder de KTM 250 EXC-F, KTM 450 SX en KTM 525 SX. Met deze compatibiliteit ben je verzekerd van een perfecte fit en een probleemloze installatie. Dit zorgt ervoor dat je motor altijd klaar is voor de volgende rit.
Waarom kiezen voor de NGK 5817 SPARK PLUG CAP VD05EG?
NGK staat bekend om zijn hoge kwaliteit en betrouwbaarheid. Met de 5817 SPARK PLUG CAP ben je verzekerd van een product dat voldoet aan de hoogste normen. Het gebruik van deze bougiekap kan de prestaties van je motor verbeteren, wat resulteert in een soepelere werking en een langere levensduur van de bougie.
Compatibiliteit
Deze bougiekap is geschikt voor een breed scala aan KTM-modellen. Dit maakt het een veelzijdige keuze voor motorrijders die op zoek zijn naar een betrouwbare vervangingsonderdeel. De volgende modellen zijn compatibel:
- KTM 250 EXC-F A
- KTM 450 EXC 3
- KTM 525 SX 3
- KTM 250 SX-F 6
- KTM 450 SX 4
Voordelen
- ✅ Hoge kwaliteit van NGK
- ✅ Betrouwbare prestaties
- ✅ Geschikt voor meerdere KTM-modellen
Let op
- 🚫 Beperkte compatibiliteit met andere merken