De EAZI-GRIP TANK GRIPS BLACK EVO van R&G zijn speciaal ontworpen voor de Honda CB500F modellen uit de jaren 2013 tot 2018. Deze tank grips bieden niet alleen een verbeterde grip, maar dragen ook bij aan de veiligheid en controle tijdens het rijden.
Met deze tank grips kun je je lichaam beter positioneren en de controle over je motor verbeteren. De grip is essentieel voor het behouden van stabiliteit, vooral tijdens bochten of bij het accelereren. Het zorgt ervoor dat je stevig op je motor zit, wat het rijcomfort aanzienlijk verhoogt.
Compatibiliteit
De EAZI-GRIP TANK GRIPS zijn compatibel met de volgende Honda CB500F modellen:
- Honda CB 500 F D
- Honda CB 500 F E
- Honda CB 500 F F
- Honda CB 500 F G
- Honda CB 500 F H
- Honda CB 500 F J
Waarom kiezen voor de EAZI-GRIP TANK GRIPS?
Deze tank grips zijn niet alleen functioneel, maar ook stijlvol. Het zwarte ontwerp past perfect bij het uiterlijk van je motor. Ze zijn eenvoudig te installeren en blijven stevig op hun plek zitten, zelfs onder zware omstandigheden. Met de EAZI-GRIP TANK GRIPS voel je je zekerder op de weg.
Veelgestelde Vragen
Hoe installeer ik de EAZI-GRIP TANK GRIPS?
De installatie van de tank grips is eenvoudig en vereist geen speciale gereedschappen. Zorg ervoor dat het oppervlak van de tank schoon en droog is, verwijder de beschermfolie en druk de grips stevig aan op de gewenste plek.
Voor een optimale hechting is het aan te raden om de tank grips een paar uur te laten zitten zonder erop te rijden, zodat ze goed kunnen hechten.
Zijn deze tank grips ook geschikt voor andere motoren?
De EAZI-GRIP TANK GRIPS zijn specifiek ontworpen voor de Honda CB500F modellen van 2013 tot 2018. Voor andere motoren zijn mogelijk andere modellen beschikbaar. Het is belangrijk om de compatibiliteit te controleren voordat je een aankoop doet.
Voordelen
- ✅ Verbeterde grip en controle
- ✅ Eenvoudige installatie
- ✅ Stijlvol zwart ontwerp
- ✅ Geschikt voor diverse Honda CB500F modellen
Let op
- 🚫 Specifiek voor Honda CB500F modellen
- 🚫 Niet geschikt voor andere motoren zonder aanpassing