De SUPERSPROX REAR DUCATI EDGE 42T is een hoogwaardige sprocket die speciaal ontworpen is voor diverse Ducati-modellen. Met een sterke zwarte afwerking en een aantal tanden van 42, biedt deze sprocket zowel duurzaamheid als een verbeterde prestaties op de weg.
Deze sprocket is compatibel met een breed scala aan Ducati-motoren, waaronder de populaire modellen zoals de Ducati 916 biposto, Ducati 996, en Ducati 998. Dit maakt het een uitstekende keuze voor motorrijders die op zoek zijn naar een betrouwbare vervangingsonderdeel. De 525 kettingmaat zorgt voor een perfecte pasvorm en maximale efficiëntie.
Waarom kiezen voor de SUPERSPROX REAR DUCATI EDGE 42T?
Met de SUPERSPROX REAR DUCATI EDGE 42T investeer je in kwaliteit en prestaties. Deze sprocket is vervaardigd met de nieuwste technieken, waardoor je verzekerd bent van een product dat bestand is tegen de uitdagingen van de weg. De zwarte kleur geeft niet alleen een strakke uitstraling, maar beschermt ook tegen slijtage en corrosie.
Vragen en antwoorden
Welke Ducati-modellen zijn compatibel met deze sprocket?
De SUPERSPROX REAR DUCATI EDGE 42T is compatibel met verschillende Ducati-modellen, waaronder de 916 en 996 series, evenals de 998. Dit maakt het een veelzijdige keuze voor veel Ducati-rijders.
Wat zijn de voordelen van een sprocket met 42 tanden?
Een sprocket met 42 tanden kan helpen bij het verbeteren van de acceleratie en de algehele prestaties van je motor. Het biedt een goede balans tussen snelheid en controle, vooral in combinatie met de juiste kettingmaat.
Voordelen
- ✅ Hoogwaardige kwaliteit en duurzaamheid
- ✅ Zwarte afwerking voor extra bescherming
- ✅ Geschikt voor diverse Ducati-modellen
- ✅ Verbeterde prestaties op de weg
Let op
- 🚫 Beperkt tot specifieke Ducati-modellen
- 🚫 Niet geschikt voor andere motormerken