De SUPERSPROX REAR STEEL 42T, 530, BLACK is een hoogwaardige sprocket die perfect past bij jouw Yamaha Sr 500, Sr 500 K en Sr 500 L. Deze sprocket biedt een uitstekende combinatie van kracht en duurzaamheid, waardoor je motor soepel blijft rijden.
Gemaakt van hoogwaardig staal, is deze sprocket ontworpen om de belasting van het rijden op te vangen en biedt het de betrouwbaarheid die je verwacht van SUPERSPROX. De zwarte afwerking geeft niet alleen een stijlvolle uitstraling, maar beschermt ook tegen roest en slijtage, wat de levensduur van het product verlengt.
Voordelen van de SUPERSPROX REAR STEEL 42T, 530, BLACK
Met een tandwielverhouding van 42T, zorgt deze sprocket ervoor dat je een optimale acceleratie en snelheid kunt behalen tijdens het rijden. Dit maakt het een ideale keuze voor zowel dagelijks gebruik als voor meer sportieve ritten. De compatibiliteit met verschillende modellen van Yamaha maakt het ook een veelzijdige keuze voor motorrijders die op zoek zijn naar vervangende onderdelen.
Vragen en antwoorden
Is deze sprocket eenvoudig te installeren?
Ja, de SUPERSPROX REAR STEEL 42T, 530, BLACK is ontworpen voor een eenvoudige installatie. Met de juiste gereedschappen en enige ervaring kun je deze sprocket zelf vervangen.
Waarom kiezen voor een steel sprocket?
Stalen sprockets zoals deze bieden een uitstekende duurzaamheid en zijn bestand tegen de zware belasting van motorrijden. Dit maakt ze ideaal voor zowel dagelijks gebruik als sportieve ritten.
Voordelen
- ✅ Hoogwaardige stalen constructie
- ✅ Geschikt voor meerdere Yamaha modellen
- ✅ Duurzame zwarte afwerking
Let op
- 🚫 Geen gebruik bij andere merken